VšĮ „Aukštaitiškas paveldas“

Viešoji įstaiga „Aukštaitiškas paveldas“ įsteigta 2009 metų kovo 3 dieną.
Įstaigos veikla ir tikslai: ekologijos, aplinkosaugos, kultūros paveldo istorinė, kultūrinė, pažintinė sklaida, tautiškumo formavimas, konsultavimas, mokymų organizavimas, informacinių leidinių leidimas, sveikos gyvensenos propagavimas.
Įstaiga yra vykdžiusi tris projektus. Vieną, kuris buvo skirtas nusikalstamumo prevencijai, ir du, skirtus kultūrai – kultūros paveldui: Anykščių rajono savivaldybės nusikalstamumo prevencijos programos projektą „Kelyje galvok apie kitus ir save“; Spaudos, radijo ir televizijos rėmimo fondo projeką „Aukštaitijos didžiūnai: tarp praeities ir dabarties“; Anykščių rajono savivaldybės kultūros projektų rėmimo programos projektą „Kultūros metaforos: kūriniai ir kūrėjai“.
VšĮ projektinėje veikloje dalyvauja Utenos regiono žurnalistai, bibliotekininkai, fotomenininkai, muziejininkai, istorikai, mokytojai.
Šiuo metu VšĮ „Aukštaitiškas paveldas“ vykdo projektą „Viešosios įstaigos „Aukštaitiškas paveldas“ plėtrai palankios aplinkos kūrimas“, kuris finansuotas pagal Lietuvos Respublikos ir Šveicarijos Konfederacijos bendradarbiavimo programos, kuria siekiama sumažinti ekonominius ir socialinius skirtumus išsiplėtusioje Europos Sąjungoje, nevyriausybinių organizacijų subsidijų schemą.
Projekto uždavinys NVO institucinių gebėjimų plėtojimas, o remiama veikla – NVO sektoriaus viešinimas ir informacijos apie NVO sektorių sklaida.
Mūsų kontaktai: Viešosios įstaigos „Aukštaitiškas paveldas“ direktorė Daiva Goštautaitė
Telefonas: +37067914209
Faksas: +37038159458
Adresas: Vilniaus g.29, LT-29145, Anykščiai
Elektroninis paštas: aukstaitiskaspaveldas@gmail.com

Palikite komentarą

0

Komentarai (40)

Įkelti ankstesnius komentarus

Ar planuojate emigruoti?

Taip - 47.5%
Ne - 40.7%
Jau emigravau - 11.9%

Viso balsų: 59
The voting for this poll has ended on: Gruodis 27, 2018
Fondo logo