Atvelykis švęstas su liaudiška muzika, dainomis ir šokiais
Festivalis iki valiai džiugino liaudiška muzika, daina ir šokiu. Kiekvienas kolektyvas buvo labai savitas ir žiūrovus žavėjo savo kraštą pristatančia muzika, dainomis, tautiniais kostiumais. Svečiai ignaliniečiams jie atvežė gražių palinkėjimų, pagyrų ir mielų dovanėlių.

Žiūrovus linksmino ir muzikantai, ir renginio vedėjai. Gaspadorius ir jo gaspadinė ieškojo jaunikio savo tekėti pribrendusiai dukrai. Tėvai vis ragino dairytis į muzikantus, kurie iš visos Lietuvos festivalin suvažiavo. Ignaliniečius ir svečius sveikino savivaldybės mero pavaduotojas Laimutis Ragaišis, kvietęs vieni kitais pasidžiaugti, gerai praleisti laiką.Pirmoji scenoje pasirodė gerai pažįstama, jau 17 metų gyvuojanti Visagino kultūros centro liaudiškos muzikos kapela „Linksmuolė“(vad. Tomas Kochnaka). Ši jaunatviškumu ir energija žavinti kapela turi daugybę apdovanojimų ir įvertinimų. Šiais metais ji tapo kapelų varžytuvių „Grok, Jurgeli“ nugalėtoja.Nuoširdžiai prisistatė Kazio Barono vadovaujamas Biržų kultūros centro liaudiškos muzikos kolektyvas ,,Kaziuko kapela“. Šiltai buvo sutikti Pasvalio kultūros centro Saločių skyriaus liaudiškos muzikos kapelos „Tindiriuška“ (vad. Jonas Gasparėnas) muzikantai. Įdomūs ir saviti atrodė suvalkiečiai – Višakio Rūdos kultūros namų liaudiškos muzikos kapela „Šaltinėlis“ ir iškalbingoji vadovė Vilma Pučkienė.

Smagiai ir trankiai ignaliniečius pasveikino Kupiškio kultūros centro Subačiaus skyriaus kaimo kapela „Ciongas“ ir energingasis vadovas Darius Jakštonis. Koncertą užbaigė ir visus kolektyvus scenon vėl sukvietė Ignalinos kapela "Ringė" (vad. Frančeska Skačkauskienė). Na o kapelų pasirodymus gražiai papildė Ignalinos "Gajos" (vad. Elytė Skripkauskienė) šaunūs šokėjai.Visi festivalio dalyviai sudainavo baigiamąją dainą „Žemėj Lietuvos ąžuolai žaliuos“. Vadovams buvo įteiktos padėkos, dovanos, užrištos tautinės juostos. Vėliau visi pakviesti į šventinę vakaronę. Linkėta kitais metais vėl susitikti.parengė Lina Kovalevskienė,

tel. (8 386) 52522, el.p. lina.kovalevskiene@ignalina.lt

Palikite komentarą

0

Komentarai (1194)

Įkelti ankstesnius komentarus